Oznakowanie tymczasowe dróg i bariery Polguard

Oznakowanie tymczasowe dróg i bariery Polguard

Nasza firma zajmuje się sprzedażą barier Polguard – jest to autorskie rozwiązanie na polskim rynku, opatentowane i stworzone w 100% przez Polaków. Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Oferujemy bariery tymczasowe oraz bariery przestawne. Sprzedaż prowadzimy od wielu lat. Zaopatrujemy firmę powiązane z polskimi drogami w bariery ochronne, tymczasowe i drogowe. Nasza innowacyjna bariera Polguard przeszła pomyślnie wszystkie testy zderzeniowe i posiada liczne certyfikaty i dopuszczenia. Jest to jeden z najnowocześniejszych produktów na świecie. Jeżeli jesteś zainteresowany lub zainteresowana naszymi produktami to zapraszamy do kontaktu z naszej działem sprzedaży. Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwania i przyczyni się do wypracowania wielu sukcesów.

Nasza firma prócz sprzedaży oferuje również montaż oraz konserwację barier drogowych. Kompleksowa obsługa inwestycji, dopuszczenia i certyfikaty – warto postawić na doświadczoną firmę. Jeżeli chcą się Państwo więcej dowiedzieć na temat naszych barier to zapraszamy na stronę internetową lub do kontaktu z nami.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: PHU GODAR DARIUSZ PUROL
  • Adres: Wólka 50 62-420 Strzałkowo

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 18.04.2019 21:28:50)

Podlinkuj wpis:

BEDEKER HOSTEL

Miło nam Ciebie gościć na naszym portalu gdzie znajdziesz spis sprawdzonych firm z różnych dziedzin. Wszystkie firmy dodane do katalogu zostały zweryfikowane pod kątem poprawności danych. Mamy nadzieję, że nas spis firm będzie dla Ciebie użyteczny i skróci Twój czas w poszukiwaniu konkretnej firmy. Jeżeli masz do nas jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu z nami.


Bedeker Hostel - wróć do strony głównej

WSPÓŁPRACA

Nomal - Katalog Stron Internetowych