Posadzki anhydrytowe i samopoziomujące w ofercie firmy Systemy Podłogowe

Posadzki anhydrytowe i samopoziomujące w ofercie firmy Systemy Podłogowe

Jeżeli planujesz ogrzewanie podłogowe w swoim mieszkaniu to zapewne może Cię zainteresować nasza oferta. Jesteśmy firmą która zajmuje się wylewkami samopoziomującymi (anhydrytowymi) które doskonale sprawdzają się przy ogrzewaniu podłogowym. O właściwościach tego rozwiązania więcej przeczytasz na naszej stronie. Jeżeli chcesz poznać naszą ofertą na wykonanie usługi to zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami którzy przygotują dla Państwa specjalną i indywidualną ofertę. Jeżeli mają Państwo pytania w zakresie posadzek anhydrytowych i samopoziomujących to zapraszamy również do kontaktu z nami. Do wylewek posiadamy odpowiednią maszynę a także przeszkolonych pracowników.

Naszą ofertę stanowią również wykładziny PCV i dywanowe. W ostatnim czasie rozpoczęliśmy sprzedaż podłóg LVT. Jesteśmy firmą która podąża za aktualnymi trendami. Posiadamy w ofercie najnowocześniejsze rozwiązania wielu uznanych europejskich producentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej. Jeżeli będą miel Państwo jakieś pytania do nas w zakresie oferty to zapraszamy do kontaktu z nami.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: Alfa Wykładziny Obiektowe Tomasz Pluciński
  • Adres: Szyszkowa 14 62-002 Suchy Las

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 11.04.2019 10:33:31)

Podlinkuj wpis:

BEDEKER HOSTEL

Miło nam Ciebie gościć na naszym portalu gdzie znajdziesz spis sprawdzonych firm z różnych dziedzin. Wszystkie firmy dodane do katalogu zostały zweryfikowane pod kątem poprawności danych. Mamy nadzieję, że nas spis firm będzie dla Ciebie użyteczny i skróci Twój czas w poszukiwaniu konkretnej firmy. Jeżeli masz do nas jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu z nami.


Bedeker Hostel - wróć do strony głównej

WSPÓŁPRACA

Nomal - Katalog Stron Internetowych