Usługi cyklinowanie w Bydgoszczy – firma Limex Plus

Usługi cyklinowanie w Bydgoszczy - firma Limex Plus

Chcesz odświeżyć wygląd swojej podłogi? Twoja podłoga w domu lub mieszkaniu straciła blask? Z pomocą przyjdzie Ci firma Limex Plus i usługa cyklinowania. Dzięki naszym usługą nie będziesz musiał wymieniać podłogi w domu lub mieszkaniu. Wydobędziemy z Twojej podłogi dawny blask dzięki cyklinowaniu. Jesteśmy firmą która usługi cyklinowania świadczy od wielu lat. Gwarantujemy, że podłoga odzyska swój dawny blask i będzie znów cieszyć Twoje oko. Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami i zapytaj o usługi cyklinowania. Prześlemy Ci wycenę. Mamy nadzieję, że nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia i przyczyni się do współpracy. Jeżeli masz jeszcze do nas pytania to zapraszamy do kontaktu z nami. Więcej informacji o cyklinowaniu zawarliśmy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Nasza firma oferuje również podłogi drewniane. Specjalizujemy się w kładzeniu podłóg drewnianych w mieszkaniach i domach. Jeżeli chcesz zmienić podłogę u siebie to nasza oferta może Cię zainteresować. Wejdź i sprawdź szczegóły naszej oferty na stronie internetowej firmy Limex Plus. Zapraszamy!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: Limex Plus sp. z.o.o
  • Adres: Toruńska 280 85-831 Bydgoszcz

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 18.04.2019 21:28:51)

Podlinkuj wpis:

BEDEKER HOSTEL

Miło nam Ciebie gościć na naszym portalu gdzie znajdziesz spis sprawdzonych firm z różnych dziedzin. Wszystkie firmy dodane do katalogu zostały zweryfikowane pod kątem poprawności danych. Mamy nadzieję, że nas spis firm będzie dla Ciebie użyteczny i skróci Twój czas w poszukiwaniu konkretnej firmy. Jeżeli masz do nas jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu z nami.


Bedeker Hostel - wróć do strony głównej

WSPÓŁPRACA

Nomal - Katalog Stron Internetowych